top
top02
Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
ptakoviny
  HOME » Karnevalové doplňky » Nohy a boty
25329 - Kopyta
 
Kód: 25329
Záruka:
Výrobce: Ptákoviny CB
Dostupnost:Skladem

Naše cena: 499 Kč s DPH
 
ks koupit
 
Odeslat odkaz známému emailemKopyta můžete použít jako součást strašidelného kostýmu, a dovést tak Váš kostým k ještě větší dokonalosti.

Kopyta můžete použít jako součást strašidelného kostýmu, a dovést tak Váš kostým k ještě větší dokonalosti. Kopyta se přetáhnou přes obuv do velikosti cca 43. Pokud si je nasadíte rovnou na ponožku, pak můžete mít nohu až do velikosti 45.

Na botách i na nohou kopyta udrží pevné gumové pásky. Při chůzi boty nijak nerachotí. Jsou vyrobeny z pevného latexu, a přitom jsou stále dostatečně pružné, takže Vám chůze nebude dělat potíže. Barevně se mohou nepatrně lišit (je to způsobeno při výrobě).

A víte, kdo to byl Minotaurus? Podle legendy to byl nebezpečný netvor. Bylo to prý takhle: Manželku krétského krále Minóa svedl bílý býk. Ta potom porodila krvelačnou bestii - člověka s býčí hlavou, kterou pojmenovali Mínotaurus. Podvedený král si nechal postavit obrovský labyrint, do kterého Minotaura schoval. Své manželce pak připravil krutou smrt. I Minotaurus nakonec skončil mrtev. Přemohl ho statečný Théseus, syn Poseidonův.

Obsah dodávky:

  • Kopyta Minotaura - 1 pár

Materiál: pevný latex

» Přidat komentář »© 2010 - 2018 Ptakoviny-CB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní propisky, reklamní tužky Sanita Topení Partneři
ptakoviny cb platba a dodání ochrana dat obchodni podminky faq kontakty