top
top02
Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
ptakoviny
  HOME » Masky karnevalové » Masky Příšer
10316 - Maska Zombie s kapsičkou na telefon
 
Kód: 10316
Záruka:
Výrobce: Ptákoviny CB
Dostupnost:Skladem

Naše cena: 1 679 Kč s DPH
 
Barva
Druh
ks koupit
 
Odeslat odkaz známému emailemMaska Zombie s kapsičkou na telefon do kterého si stáhnete jednoduchou bezplatnou aplikaci po které vaše maska bude jako živá.

Naši originální speciální masku Zombie vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti konkurenčním gumovým či umělohmotným maskám se v tomto případě jedná o masku velmi dobré kvality. S touto maskou získáváte na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru.

K dosažení děsivého živého efektu stačí stáhnout bezplatnou aplikaci Morph Digital Dudz do vašeho mobilního telefonu. Nastavte požadovanou aplikace, zastrčte do kapsičky v masce a máte masku jako živou.

Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato maska Zombie má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní ohromit či potěšit nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro oči a nos. V latexové masce tak můžete dobře vidět a dýchat.

Obsah dodávky:

  • 1ks masky (univerzální velikost pro dospělého člověka)

Tip: Pokud by Vás maska Zombie do očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Pokud by maska byla trochu větší, lze ji v zadní části vyložit molitanem, popřípadě látkou, poté by měla vaší ratolesti sedět jako ulitá.

 

Materiál: latex

Zde je odkaz na článek i video:

http://www.applikace.cz/novinka-572-Halloweenske-masky-a-kostymy-ktere-chytre-vyuzivaji-vas-mobil

» Přidat komentář »© 2010 - 2018 Ptakoviny-CB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní propisky, reklamní tužky Sanita Topení Partneři
ptakoviny cb platba a dodání ochrana dat obchodni podminky faq kontakty